TÜRKÇE ENGLISH
COMPANY PROFILE
Ades Nakliyat Kurumsal
 • Uluslararası taşımacılıkta yılların deneyimine sahip bir kuruluş olan firmamız, babadan oğula geçen bir aile şirketi olarak sektöre girdiği tarih olan 1979'dan bu yana başarı grafiğini sürekli arttırmış, 2004'te ADES Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. adını almış ve taşımacılık alanında öncü şirketler arasında hakkıyla yer almayı başarmıştır.

  Sürekli yenilenen ve güçlenen Frigofirik araç filosuyla başta Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Moldavya, Romanya, Bulgaristan, Irak, Suriye olmak üzere Ortadoğu, Balkanlar, Asya ve Türki Cumhuriyetlerine taşımacılık yapan ADES Nakliyat, "Her taşıma, gelişim yolunda bir adımdır" ilkesiyle hareket etmekte, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet standartlarını her geçen gün artırmaktadır.

  Müşterilerinden aldığı geri bildirimleri en etkin şekilde değerlendirmeye tabi tutan ADES Nakliyat, bu bildirimler doğrultusunda iş süreçlerini güncellemekte, hizmet kalitesini ve standartlarını her gün daha iyiye taşımaktadır.

  Çalışmalarında müşterilerinin gelişen teknolojiye paralel olarak öne çıkan taleplerini saptamayı ve bu talepleri karşılamayı ilke edinen ADES Nakliyat, müşterilerine hizmet sunumu ile ilgili bütün süreçlerde sürekli ve sistemli bir iyileştirme çabası içindedir. Uzun soluklu iş ilişkileri kurmanın, yeni müşteri kazanmak kadar önemli olduğu ilkesi, ADES Nakliyat'ın müşteri memnuniyeti konusundaki temel ilkesidir.

 • Hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ülkemize, toplumumuza ve çevremize pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerimizden elde ettiğimiz başarılar ile hedeflerimizi her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendimize amaç edinen öncü bir şirket olmak.

 • ADES Uluslararası Nakliyat olarak, faaliyet gösterdiğimiz taşımacılık sektöründe başarımızla, güvenilirliğimzle, girişimciliğimizle ve saygınlığımızla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

 • - Müşterilerimiz önceliğimizdir.

  - Başarma azimli ve takipçiyiz.

  - En büyük sermayemiz insan kaynağımızdır.

  - Rekabetçiyiz, rakiplerimize saygılıyız.

  - Yeniliklere açığız.

  - Dürüstlük ve şeffaflık düsturumuzdur.

 • Sunduğumuz hizmetleri en uygun şartlarla, yani daha üstün kalite ve daha ekonomik fiyatlarla sunabilmek için, dünya ölçüsünde çözümler aramakta, ileri teknolojiler kullanarak, gerektiğinde en iyi bilenlerle işbirliği yapmak, daha çok bölgede faaliyet göstermek, ülkemize katma değer kazandırmak en büyük hedeflerimizdendir.